Manisa Halı Yıkama Yorumları

musteri yorumlari 1 - Manisa Halı Yıkama Yorumları

- Manisa Halı Yıkama Yorumları

Manisa Halı Yıkama Yorumları – Rüya Halı ve Koltuk Yıkama

Merhaba, müşteri memnuniyeti politikamız gereği müşterimizin servisimizden aldığı hizmeti değerlendirmesi bizim için hayati önem taşıyor. Bize hata ve eksiklerimizi görebilmemiz ve düzeltmemiz gereken durumlar hakkında önlem almamızı sağlayacak en önemli yapı taşımız, müşterilerimizin olumlu ya da olumsuz geri dönüşleridir.

HIZLI 300x73 - Manisa Halı Yıkama Yorumları   kurutma1 300x73 - Manisa Halı Yıkama Yorumları

Ayrıca sormak istediğiniz tüm sorularınızı da buradan sorabilirsiniz. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz sorularınızı cevaplamak için sabırsızlanıyorlar.

Firmamızdan aldığınız hizmetleri lütfen yeni müşterilerimiz için yorumlar mısınız?

İnstagram’da sayfamızı şimdi beğenin, sürekli güncellenen kampanya ve çekilişlerimize katılın. İnstagram Rüya Halı Yıkama

[trustindex no-registration=google]

Manisa Halı Yıkama Telefon Numarası

Manisa Hali Yikama Telefon Numarasi

En yakın halı yıkama telefon numarası 0 551 070 94 37 veya whatsapp hattımızdan en yakın halı yıkama telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Manisa halı yıkama telefon numarası 0 551 070 94 37 Halı yıkama m2 fiyatlarımız cinsine türüne göre değişkenlik gösteriyor arayın bilgi verelim.

Rüya Halı Yıkama fabrikasında halılar nasıl yıkanıyor?

  1. Toz alma işlemi: Halı yıkama öncesi toz alma işlemi uygulanmaktadır. Böylece yıkama sonrası yabancı maddeler halıdan alınmış olur.
  2. Yıkama işlemi: Halıları otomatik halı yıkama makinesinde yıkamaktayız. Tabi ki el dokuma halıları ve yün halılar makinede yıkanmaz.
  3. Halı sıkma işlemi: Yıkanan halılar halı sıkma makinesinde sıkılmaktadır.
  4. Kurutma işlemi: Halıları kapalı odalarda elektrik ile ısıttığımız kurutma odalarında kurutuyoruz.
  5. Kontrol ve paketleme: Kuruyan halıları kontrol ettikten sonra paketleyerek depoya koyuyoruz ve sırası gelen halıları sevk ediyoruz.

Özlediğiniz Temizlik Manisa Rüya Halı Yıkama’da

Görüldüğü gibi bir halı en az 5 aşamadan geçmektedir. Bu aşamalar profesyonel bir halı yıkama işleminde olmazsa olmaz unsurlardır. Firmamız Manisa Rüya Halı Yıkama ayrıca halı yıkama işinde uzman kişi bulundurarak, hangi halının makinede hangi halının elde yıkanmasını karıştırmadan titiz bir yıkama yapabilmekteyiz.

Hizmet Mahallelerimiz;

Dinçer Mahallesi halı yıkama, Arda mahallesi halı yıkama, 1.anafartalar mahallesi halı yıkama, mutlu mahallesi halı yıkama, topçuasım mahallesi halı yıkama, uncubozköy mahallesi halı yıkama, güzelyurt mahallesi halı yıkama, kuşlubahçe mahallesi halı yıkama, turgut özal mahallesi halı yıkama, laleli mahallesi halı yıkama, muradiye halı yıkama

hemen ara 1024x389 - Manisa Halı Yıkama Telefon Numarası

unnamed - Manisa Halı Yıkama Telefon Numarası                     haliyikama alanya 300x103 - Manisa Halı Yıkama Telefon Numarası

Manisa Halı Nasıl Yıkanır ? Manisa Halı Yıkama

Manisa Halı Yıkama 

Halılar, birçok şekilde yıkanır ve eğer kullanılan halı yıkama tekniklerini bilmiyorsanız halınız için en iyi yöntemi seçmeniz zor olabilir. Çünkü yıkama yöntemleri, halının cinsine göre değişir.

Aşağıda size yardımcı olabilecek bazı halı yıkama yöntemleri verilmiştir.
 
Derinlemesine Halı Yıkama Nasıl Yapılır? (Tavsiyemiz)
Derinlemesine halı yıkama, yalnızca profesyonel halı yıkamacılar tarafından gerçekleştirilen ve külfetli bir halı yıkama yöntemidir.
 
Adresten alınan halılar, halı yıkama tesislerine götürülerek bir dizi işlemlerden geçirilir. Öncelikle toz alma dolabında halıların kaba tozları alınır. Sonra yarı otomatik ve tam otomotik halı yıkama makinaları kullanılarak halı yıkanır. Yıkama işlemini takiben durulanan halılar, kurutma odalarında kurutmaya bırakılır. Son aşamada temizliği kontrol edilen halılar, paketlendikten sonra teslim edilmeye hazır hale gelir.
 

Halıların derinlemesine yıkanması için en az 6 ayda bir uzman bir halı yıkama firmasına verilmesi gerekir. Halıları nasıl yıkadığı belli olmayan oto yıkama tesislerindense kaçınmak gerekir.

 

hemen ara 1024x389 - Manisa Halı Nasıl Yıkanır ? Manisa Halı Yıkama
manisa halı yıkama

 
Şampuanlama ile Halı Nasıl Yıkanır?
Şampuanlama yöntemi, en çok bilinen ve en ekonomik halı yıkama yöntemlerinden birisidir. Bu yöntemde halıların nasıl yıkandığına gelince; önce, halı yıkama şampuanı veya solüsyonu köpürtülerek halıya sürülür. Köpüğün bileşim maddeleri, halıdaki kir taneciklerini çeker.
Halı bu şekilde kuruduğunda, üzerindeki köpük tabakası katılaşır ve halı liflerinden ayrılır. Sonra bu katı kalıntılar, elektrikli süpürgesi veya halı yıkama süpürgesi ile süpürülür.
Detaylı bir işlem gerektirmediği için, şampuanlama ile yıkama yüzeysel temizlik için en çok kullanılan halı yıkama yöntemidir. Sadece halı şampuanı ve vakumlu bir süpürge gereklidir.
 
Kuru Halı Temizleme ile Halı Nasıl Temizlenir?
Bu yöntemde su kullanılmadığı için kuru halı temizleme adını almıştır. Kuru temizleme yönteminde halı deterjan, çözücü ve çok az miktarda su içeren emici bir toz kullanılarak yıkanır. Emici toz, halının üzerine serpilir ve makineler yardımıyla yayılır. 15 dakika kadar bekledikten sonra toz, elektrikli süpürge ile çekilir ve böylece tozun emdiği kirler çekilmiş olur. Yüzeysel temizleme düşünüyorsanız, halının ıslanmasına gerek olmadığı için bu yöntemi deneyebilirsiniz.
 
Köpükle Halı Nasıl Yıkanır?
Köpüklü halı yıkama, buharlı halı yıkama ile birlikte düşünülebilir. Döner başlıklı fırça yardımıyla, halının üzerine şampuan yayılarak köpürtülür. Sonra köpüğün kuruması için yaklaşık 1 saat beklenir.

Kir, vakum makinesi yardımıyla çekilir. Şampuanın tamamı vakum makinesi ile çekilemeyebileceğinden dolayı, bu işlemden sonra buharlı yıkama yapmak gerekebilir. Köpüklü yıkama ile halılar kolaylıkla yıkanır, ama derinlemesine halı yıkama işleminin yerini tutmaz.

 

Halı Yıkama Öncesi İşlemler

 

Gruplandırma, Kontrol, Ölçme, Fiyatlandırma, Onay

Halı yıkama işlemine geçilmeden önce halıların gruplandırılması, kontrol edilmesi, metrekare olarak ölçülmesi, fiyatlandırılması ve müşteriden onay alınması gerekir.

 

Gruplandırma

Temizleme yapılacak olan halılar; kullanılan ipliğe, dokuma tekniğine ve boya cinsine göre gruplandırılırlar.

 

Kontrol Etme

Gruplandırılan halılar, halı yıkama işleminden önce bazı kontrollerden geçirilir: Halının ne kadar kirli olduğu, halıda herhangi bir leke veya deformasyon olup olmadığı vb.

 

Ölçme ve Fiyatlandırma

Kontrol işleminden sonra metrekare olarak ölçülen halının temizleme ücreti hesaplanır. Bu ücret; toplam m² ve m² temizleme birim ücretiyle çarpılarak hesaplanır.

Örneğin: Boyu 4 mt ve eni 3 mt olan bir halı 12 m²’dir.

Makina halıları, el dokuma halıları ve çin, nepal, iran, shaggy gibi halıların ücretleri, türlerine göre değişen m² birim tutarıyla hesaplanırlar.

Battaniye, yorgan gibi ürünler adet bazında ücretlendirilir.

 

Onay Alma

Manisa Halı yıkama servisi; temizleme talimatı olmayan, çıkarılması mümkün olmayan lekeler bulunduran veya üzerinde fiziksel hasar bulunan halılar ve halının temizleme ücretiyle ilgili müşteriyi arayarak yapılacak işlem için onay alır.

 

Yasal Sorumluluk

Halı yıkama işlemi, halıda bulunan temizleme talimatına göre yapılmalıdır. Oysa üretici firmaların bazıları kanunlarda da açıkça yer almasına karşın bu konuya özen göstermemekte, bu yüzden tüketiciler ve talimata göre temizleme işlemi yapmakla sorumlu halı yıkama şirketleri zor durumda kalmaktadır. Manisa da halı yıkama olarak bu konularda da çok hassas olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Manisa halı Yıkama en iyisi Rüya halı yıkama

Manisa Halı Yıkama telefon numarası 0 551 070 94 37

 

Manisa Halı yıkama m2 fiyatları  halılarınızın cinsine göre ve m2 ölçülerine göre belirlenmektedir.