Manisa Halı Yıkama

Manisa Rüya Halı Yıkama Fabrikası olarak Yunusemre’de bulunan müşterilerimizin halılarının yıkama işlemleri tecrübeli temizlik kadromuz tarafından profesyonel makineler ile özenle yapılmaktadır. Yıkanan tüm halılar teslimat öncesinde yapılan kalite kontrolü sonrasında özenle paketleme işlemine tabi tutularak servis araçlarımıza yüklenmektedir.

Yunusemre halı yıkama fabrikaları içerisinde yaptığımız altyapı yatırımlarımız sayesinde en son teknoloji halı yıkama makine ve sistemleri ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

kestel hali yikama - Manisa Yunusemre Halı Yıkama
YunusemreHalı Yıkama

 

Yunusemre Halı Yıkama Hizmeti

Yıkatmak istediğiniz makine halılarınız için müşteri hizmetlerimizi arayarak taleplerinizi iletiniz. Müşteri hizmetlerimiz tarafından tüm soru ve görüşleriniz konusunda detaylı açıklama yapılarak, talep ettiğiniz tarih ve saatte ekiplerimiz adresinize gelerek halılarınızı teslim alacaktır. Servis araçlarından indirilerek Fabrikam Halı Yıkama Merkezi’ne ulaşan halılarınız, özenle yıkama, kurutma, paketleme aşamalarına tabi tutulacaktır. Paketleme işlemi öncesi halı yıkama kalite kontrol işlemlerinden başarı ile geçen halılarınız talep ettiğiniz saat ve tarihte adresinize teslim edilecektir. Firmamız temizlik garantili olarak halı yıkama hizmeti vermektedir. Bu kapsamda, halılarınız için ücretsiz olarak yeniden yıkatma hakkınız her zaman bulunmaktadır !

Manisa Rüya Halı Yıkama Fabrikası

Manisa Rüya Halı Yıkama Fabrikası olarak, Manisa Halı Yıkama Fabrikaları arasında öne çıkarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli halı yıkama hizmetini sunmayı hedeflemekteyiz. Firmamız tarafından halılarınız ve kilimleriniz en uygun fiyata ve özenle yıkanmaktadır.

 Bizi arayarak, ya da servis talep formumuzu doldurarak talepte bulunun
 Ekibimiz size uygun zamanda gelip halılarınızı alsın
 Halılarınız özenle, el değmeden yıkansın
 Kalite kontrolden geçerek tekrar servis aracına yüklensin
 Talep ettiğiniz zamanda servisimiz halılarınızı teslim etsin