İçindekiler

YORGAN YIKAMA

Halı yıkama firmaları bizim gibi yorgan yıkama hizmetini de vermektedirler. Ancak yorgan temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır. Bu işlem için evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel yıkama makineleri kulanılmaktadır.

Yorganların temizleme işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır. Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünkü yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır. Tamamen kuruyan yorganlar ambalajlanır ve adresine teslim edilir. Servis esnasında hijyene çok önem vermekteyiz. Ayrıca yorgan ve battaniyeler makineler de tek tarafa doğru sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmaz. Makineden çıkan yorganlar ütülenmiş gibi düz olurlar.

yorgan battaniye 1 - YORGAN BATTANİYE YIKAMA
manisa-yorgan-battaniye-yikama

Bebek Battaniyesi Yıkama

Manisa yorgan yıkama ve battaniye yıkama hizmetimizde, evinizin küçük bireyleri için %100 anti bakteriyel bir temizlik sağlayarak, bebek battaniyenizi adresinize teslim ederiz. Özellikle hassas olan bebekler için kullandığımız bitkisel deterjanlar, alerji yapmayacak ve cilt sağlığına zarar vermeyecek şekilde kullanılmaktadır. Test edilmiş olan deterjanlarımız, bebeklerin hassas ciltlerine ve insanların ciltlerine uygun şekilde formüle edilmiş ve tamamen doğal içeriklerden oluşmaktadır.

Yatak Yıkama Hizmetimiz

Evinizin bütün temizlik işlemlerini yerine getirecek olan firmamız yatak yıkama hizmeti ile, manisa yorgan ve battaniye temizliğinden sonra yataklarınızın da kumaş ve yay yapısına göre profesyonel bir temizlik sağlayamaktadır. Hızlı ve pratik hizmetimiz % 100 anti bakteriyel bir temizlik sağlar ve aynı zamanda yatağınızı aynı gün içerisinde kullanmanıza olanak verir.

Adrese Teslim Yorgan Battaniye Yıkama

Manisa Yorgan battaniye yıkama hizmetimiz ürünlerin adresinizden alınıp, memnuniyet garantili olarak yıkama işlemi bittikten sonra adresinize teslim edilmesi ile sona erecektir.