El dokuması halı yıkama

El dokuması halı yıkama ve temizleme işlemleri standart halılara göre daha fazla özen ve dikkat istemektedir. Bu nedenle, işinin ehli profesyoneller tarafından yapıldığında el dokuması halınızda herhangi bir deformasyon ve leke kalmayacaktır.

Türkiye'nin En Önemli Kültür Özelliklerinden Dokuma Halı

 

el dokumasi hali yikama - EL DOKUMASI HALI YIKAMA
El Dokuması Halı Yıkama

Manisa'nın öncü halı yıkama fabrikası olan Rüya Halı Yıkama Merkezi tarafından halılarınız servis başlangıcından size teslim edilene kadar kendi özelliklerine bağlı olarak temizlenmekte ve büyük bir özveri ile yıkanmaktadır. Halı yıkama fabrikalarında tüm halılara standart hizmet vermek, birbiri ile farklı dokuma ve kalitedeki, farklı fiyatlardaki halılara haksızlık olacağının bilincinde olarak Manisa'da halı yıkama hizmeti vermekteyiz.

 

Sizler de firmamızı arayarak özel el dokuması halılarınızı temizletmek üzere ekiplerimize güvenle teslim edebilir ve memnuniyet garantili olarak hizmet alabilirsiniz. Bizi aradığınızda öncelikle sizin talep ettiğiniz zamanda servislerimiz gelerek halılarınız evinizden teslim alırken, halı yıkama fabrikasında özenle yıkama , sıkma , kurutma işlemlerine tabi tutulduktan sonra , kalite kontrolden geçerek profesyonel olarak paketlenir ve sizin istediğiniz zaman dilimlerinde adresinize teslim edilir. Halılarınız teslim edildikten sonra "memnuniyet garantisi" kapsamında ücretsiz yeniden yıkatma hakkınız her zaman bulunmaktadır.

Manisa Halı Yıkama Fabrikası

Manisa'nın en kaliteli halı yıkama hizmetini sunan firmalarından biri olan Rüya Halı Yıkama ile halılarınız ve kilimleriniz özenle ve en uygun fiyatlarla yıkanırken sizlere sadece temizliğin keyfini sürmek kalır.

  Bizi arayarakservis talep formunu doldurarak talepte bulunun
  Ekibimiz size uygun zamanda gelip halılarınızı alsın
  Halılarınız özenle yıkansın
  Kalite kontrolden geçerek tekrar servis aracına yüklensin
  Talep ettiğiniz zamanda servisimiz halılarınızı teslim etsin