Makine Halısı Yıkama

Manisa Rüya Halı Yıkama Fabrika olarak otomatik makine halı yıkama  işlemleri tecrübeli temizlik kadromuz tarafından profesyonel makineler ile özenle yapılmaktadır.  Yıkanan tüm halılar teslimat öncesinde yapılan kalite kontrolü sonrasında özenle paketleme işlemine tabi tutularak servis araçlarımıza yüklenmektedir.
kurutma1 - MANİSA HALI YIKAMA

kapinizateslim - MANİSA HALI YIKAMA

 

hemen ara 300x114 - MANİSA HALI YIKAMA
manisa halı yıkama

 

Manisa halı yıkama fabrikaları içerisinde yaptığımız altyapı yatırımlarımız sayesinde en son teknoloji halı yıkama makine ve sistemleri ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Manisa Halı Yıkama - Makine Halısı Yıkama

Yıkatmak istediğiniz makine halılarınız için müşteri hizmetlerimizi arayarak taleplerinizi iletiniz. Müşteri hizmetlerimiz tarafından tüm soru ve görüşleriniz konusunda detaylı açıklama yapılarak, talep ettiğiniz tarih ve saatte ekiplerimiz adresinize gelerek halılarınızı teslim alacaktır. Servis araçlarından indirilerek Rüya Halı Yıkama Merkezi'ne ulaşan halılarınız, özenle yıkama, kurutma, paketleme aşamalarına tabi tutulacaktır. Paketleme işlemi öncesi halı yıkama kalite kontrol işlemlerinden başarı ile geçen halılarınız talep ettiğiniz saat ve tarihte adresinize teslim edilecektir. Firmamız temizlik garantili olarak halı yıkama hizmeti vermektedir. Bu kapsamda, halılarınız için ücretsiz olarak yeniden yıkatma hakkınız her zaman bulunmaktadır !

HIZLI - MANİSA HALI YIKAMA

HALI1 - MANİSA HALI YIKAMA

TESLIMM - MANİSA HALI YIKAMA

Manisa Halı Yıkama Fabrikası

Manisa Rüya Halı Yıkama olarak, Manisa Halı Yıkama Fabrikaları arasında öne çıkarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli halı yıkama hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. Firmamız tarafından halılarınız ve kilimleriniz en uygun fiyata ve özenle yıkanmaktadır.

 Bizi arayarak, ya da servis talep formumuzu doldurarak talepte bulunun
 Ekibimiz size uygun zamanda gelip halılarınızı alsın
 Halılarınız özenle, el değmeden yıkansın
 Kalite kontrolden geçerek tekrar servis aracına yüklensin
 Talep ettiğiniz zamanda servisimiz halılarınızı teslim etsin

4 Yorum

 • ali özmen

  google ye manisa halı yıkama yazdık ordan bulduk sağolsun rüya halı yıkama 45 dk içinde geldi halılarımızı aldı 3 gün içinde teslim etti. hızlı ve kaliteli yıkama adresimiz artık rüya halı yıkama teşekkürler emrullah bey

  • HAMZA çimen

   Halı yikma M2 ne kadar

 • derya karayalın

  Komuşumuzn tavsiyes ile tanışma fırsatımız oldu aparmancak halılarımızın yıkaması rüya halıdan yapılıyor. sağolsunlar temiz titiz ekip hızlı ve güvenilir aynı zamanda tavsiye ederiz. emrullah bey müşterilerinz bol olsn inş hakediyorsunuz.

 • Leyla Tonguç

  Halı yıkama m2 si ne kadar acaba bide biz komşularla yıkatmak istiyoruz indiriminiz varmı acaba?

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir