İçindekiler

Koltuk Yıkama

Koltuk takımları, düzenli bir şekilde temizlenmesi gereken ev eşyaları arasında yer almaktadır. Sürekli temas içerisinde olduğumuz koltuklar, evcil hayvan tüyleri, sigara dumanı ve tozlara maruz kalmamıza neden olur. Profesyonel anti-bakteriyel yıkama işlemiyle koltuk yıkama hizmeti veren firmamız, Manisa’da adresinizde size en kaliteli koltuk yıkama hizmetini sağlayacaktır.

HIZLI - MANİSA KOLTUK YIKAMA

Anti-Bakteriyel Koltuk Yıkama

Koltuklarınızda gördüğünüz leke ve kirler aslında oluşan bakterilerin habercisidir. Ancak, koltuk yüzeyindeki lekelerin giderilmesi, koltuklarınızın bakterilerden arındırıldığı anlamına gelmemektedir. Bol suyla temizlenmesi ise aslında koltuklarınızın daha fazla kirlenmesine aynı zamanda da koltuk iskeletine zarar verilmesine sebep olmaktadır. Fabrikam Halı Yıkama Merkezi tarafından, koltuk kumaşınızın yapısına ve modeline göre geliştirdiğimiz temizlik yöntemleri sayesinde, buhar teknolojisini kullanarak, koltuk iskeletini suya maruz bırakmadan koltuklarınızın temizlenmesini sağlamaktayız.

Kadife ve deri koltuk takımlarının modellerine göre yapılacak olan kapsamlı temizlik işleminde, bitkisel deterjanlar kullanarak, kumaş yapısına zarar vermeden temizlik işlemi yapmaktayız. Koltuk yıkama hizmetimizde yüksek güçte kullandığımız son model makinelerimiz, vakum işlemiyle koltuklarınızın tamamen temizlenmesini sağlayacaktır.

koltuk yikama 1 - MANİSA KOLTUK YIKAMA
manisa-koltuk-yikama

Bitkisel Deterjanlarla Koltuk Yıkama

Kimyasal maddeler her ne kadar koltukların tamamen temizlenmesini sağlasa da uzun vadede koltuk iskeletine ve kumaşına büyük zararlar vermektedir. Aynı zamanda insan sağlığına da zararlı olan kimyasallar yerine, işlemlerimizde buhar yöntemini kullanarak, koltuğunuzun bitkisel deterjanlarla temizlenmesini sağlamaktayız. Koltuk üzerindeki nem oranı artıkça temizlenmesi de güçleşecektir. bu nedenle kurutma işleminde % 100 bir temizlik sağlanmayacaktır. Buharla temizleme yöntemi, derinlerde oluşan bakterilerin yok edilmesini, vakumlu makinelerle çekilerek koku, kir ve lekelerin kumaşa zarar vermeden temizlenmesini sağlayacaktır.

 Bitkisel deterjanlarla koltukların kumaş ve iskeletlerine zarar vermeyiz.
 Buharlı makineler sayesinde, bakteri ve mikroorganizmaların vakumla çekilmesini sağlarız.
 Koltuklarınızda %5 oranında bir nem kalmasını ve kısa zamanda kuruyarak, aynı gün kullanmanızı sağlarız.
 Profesyonel ekibimizle birlikte her koltuk modeline ve kumaşına özel temizlik imkanı sağlarız.

Deri Koltuk Yıkama Hizmetimiz

Deri koltuklar, yapıları gereği hassas ve profesyonel bir temizlik gerektirmektedir. Kimyasal madde kullanmadan kolay ve pratik bir temizleme için yumuşak fırçalar aracılığıyla deriye uygun deterjanlar kullanır, kumaş olan kısımları vakumlu makinelerimizle çekme işlemi yaparak temizleriz. Aynı zamanda deri koltuk yıkama hizmetine özel bakım kremlerini uyguladıktan sonra, uzun süreli temiz ve hijyenik bir koltuk kullanımı sağlarız.

Evde Koltuk Yıkama Hizmetimiz

Bizimle internet ve telefon aracılığıyla iletişim kurduğunuz andan itibaren, koltuk yıkama işlemi için profesyonel ekibimiz adresinize gelerek, koltuklarınızı adresinizde temizleyecektir. Güvenilir ve kaliteli bir temizlik işlemi için yüksek güçte vakumlu makinelerimiz, bitkisel deterjanlarımız ve profesyonel ekibimizle koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Leke ve kirleri kökünden söküp atacak olan temizlik yöntemlerimiz, koltuk yapınıza ve kumaşına uygun şekilde seçilerek, hızlı ve profesyonel bir hizmet almanızı sağlayacaktır.

Yerinde Koltuk Yıkama

Manisa'nın en kaliteli koltuk yıkama hizmetlerini sunan Rüya Halı Yıkama ile koltuklarınız özenle ve en uygun fiyatlarla yıkanırken sizlere sadece keyfini sürmek kalır.

  Bizi arayarak ya da servis talep formunu doldurarak talepte bulunun
  Ekibimiz size uygun zamanda gelip koltuklarınızı yerinde yıkasın

1 Yorum

  • ersin türkoğlu

    manisa da en iyi koltuk yıkama firması diyebilirim, güvenli şekilde gelip evimdeki köşe takımını yerinde hijyenik şekilde yıkadılar iyi çalışmalar dilerim selim bey teşekkür ederim.

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir