Manisa Halı Yıkama Telefon Numarası

İçindekiler

4.9/5 - (42 {examination})

Manisa Hali Yikama Telefon Numarasi

En yakın halı yıkama telefon numarası 0 551 070 94 37 veya whatsapp hattımızdan en yakın halı yıkama telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Manisa halı yıkama telefon numarası 0 551 070 94 37 Halı yıkama m2 fiyatlarımız cinsine türüne göre değişkenlik gösteriyor arayın bilgi verelim.

Rüya Halı Yıkama fabrikasında halılar nasıl yıkanıyor?

 1. Toz alma işlemi: Halı yıkama öncesi toz alma işlemi uygulanmaktadır. Böylece yıkama sonrası yabancı maddeler halıdan alınmış olur.
 2. Yıkama işlemi: Halıları otomatik halı yıkama makinesinde yıkamaktayız. Tabi ki el dokuma halıları ve yün halılar makinede yıkanmaz.
 3. Halı sıkma işlemi: Yıkanan halılar halı sıkma makinesinde sıkılmaktadır.
 4. Kurutma işlemi: Halıları kapalı odalarda elektrik ile ısıttığımız kurutma odalarında kurutuyoruz.
 5. Kontrol ve paketleme: Kuruyan halıları kontrol ettikten sonra paketleyerek depoya koyuyoruz ve sırası gelen halıları sevk ediyoruz.

Özlediğiniz Temizlik Manisa Rüya Halı Yıkama’da

Görüldüğü gibi bir halı en az 5 aşamadan geçmektedir. Bu aşamalar profesyonel bir halı yıkama işleminde olmazsa olmaz unsurlardır. Firmamız Manisa Rüya Halı Yıkama ayrıca halı yıkama işinde uzman kişi bulundurarak, hangi halının makinede hangi halının elde yıkanmasını karıştırmadan titiz bir yıkama yapabilmekteyiz.

Hizmet Mahallelerimiz;

Dinçer Mahallesi halı yıkama, Arda mahallesi halı yıkama, 1.anafartalar mahallesi halı yıkama, mutlu mahallesi halı yıkama, topçuasım mahallesi halı yıkama, uncubozköy mahallesi halı yıkama, güzelyurt mahallesi halı yıkama, kuşlubahçe mahallesi halı yıkama, turgut özal mahallesi halı yıkama, laleli mahallesi halı yıkama, muradiye halı yıkama

hemen ara 1024x389 - Manisa Halı Yıkama Telefon Numarası

unnamed - Manisa Halı Yıkama Telefon Numarası                     haliyikama alanya 300x103 - Manisa Halı Yıkama Telefon Numarası

3 Yorum

 • esra yıldırım

  telefon numaranızı alabilirmiyiz acaba birde muradiyeye servisiniz varmı?

  • admin

   manisa halı yıkama telefon numara 0551 070 94 37

 • cansu parlak

  akgedik tokilere servisiniz varmı acaba?

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir