Rüya Halı Yıkama, site ziyaretçileri tarafından kendisine dijital ortamda iletilen kişisel bilgileri, – gizlilik politikası gereği – üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.

    Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve sitede oluşabilecek teknik sorunların en kısa sürede giderilebilmesi için Rüya Halı Yıkama, gerektiği durumlarda kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplanması için kişilik haklarına zarar vermeden kullanılabilir.

    Kullanıcıların kişisel bilgilerini (ad, soyad, telefon, adres, e-posta vb.) Rüya Halı Yıkamaya vermesi gerekebilir. Rüya Halı Yıkama,, bu bilgileri gerektiğinde kullanıcı ile iletişim kurmakta kullanabilir.

  Rüya Halı Yıkama, resmi internet sitesi dâhilinde başka sitelere link verebilir. Rüya Halı Yıkama, link yoluyla erişim sağlanan sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Kişisel bilgileriniz, kullanıcıyı tanımaya yönelik her türlü bilgiyi kapsamaktadır. Rüya Halı Yıkama, gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerinizi, işbirliği içinde olmadığı üçüncü şahıslara açıklamayacaktır.

    Google AFS reklamlarının Rüya Halı Yıkama’ya yönlendirilmesi esnasında Google kullanıcılarının tarayıcısına çerez yerleştirebilir veya bunlarda yer alan çerezleri okuyabilir veya bilgi toplamak amacı ile web işaretleri kullanabilir.

    Rüya Halı Yıkama,gizlilik politikası hükümlerinde dilediği zaman sitesinde yayınlamak suretiyle değişiklik yapabilir. Rüya Halı Yıkamanın değişiklik yaptığı gizlilik politikası hükümleri, yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer ve sadece resmi internet adresi için geçerlidir.

manisa ruya - Gizlilik Politikası