İçindekiler

Manisa Stor Perde Yıkama

Evinizde şık bir görünüm için ideal olan stor perdelerin kullanımı oldukça güzel olsa da temizlenmesi güçtür. Özellikle stor ve zebra modellerinin kir ve toz biriktirmesi nedeniyle evde temizlemeye çalışmak perdelerde iz kalmasına neden olabilir. Profesyonel bir temizleme ve uzun süreli kullanım için Fabrikam Halı Yıkama Merkezi olarak manisa stor perde yıkama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

 

Manisa Stor Perde Nasıl Temizlenir?

Stor perdenizin modeline göre profesyonel yıkama yapan firmamız, kumaş, ipek ve tafta kullanımına göre farklı yıkama yöntemleri uygulamaktadır. İpek stor perde yıkama işlemlerinde, kırışma ve kırılma ihtimaline karşı oldukça dikkat edilerek yıkama işleminin yapılması ve anında kurutulması önemlidir.

Kolalı kumaşlarla imal edilmiş olan stor perdeler, kırışmadan ve kırılmadan hassas bir şekilde yıkanacak ve Manisa'da bulunan firmamız tarafından belirtilen tarihte adresinize teslim edilecektir. İpek, tafta ve kumaş yapılarına özel yapılacak olan stor perde yıkama hizmetimizde, özel makineler ve bitkisel deterjanlar kullanılmaktadır.

stor perde - STOR PERDE YIKAMA
Manisa Stor Perde Yıkama

Zebra Perde Yıkama

Estetik ve şık bir görünüme sahip olan zebra perdelerin içerisinde kir ve bakterilerin birikmesi durumunda, oluşan kir ve bakteriler uzun süre temizlenmediği takdirde kokuyla birlikte zebra perdenizde kararmaya da neden olmaktadır. Profesyonel hizmetimiz sayesinde stor perdeniz açılmadan ve kırışmadan temizlenir, az su ve bitkisel deterjanlar eşliğinde kurutularak, temizlik sonrasında belirtilen tarihte adresinize teslim edilir.

Tül Perde Yıkama

Evimizde sıklıkla kullandığımız tül perdelerin, kumaş ve ütü yapılarına göre yıkanması aynı zamanda bitkisel deterjanlarla zarar görmeden temizlenmesi sağlanacaktır. Kusursuz ve profesyonel bir şekilde makinelerimiz eşliğinde tül perdeleriniz temizlenerek, belirtilen tarihte adresinize teslim edilecektir.

Anti-Bakteriyel Stor Perde Temizliği

Evlerdeki kullanım alanı oldukça geniş olan stor perdeler, pencereye yakın olmaları ve bütün hava akımının üzerinden geçmesi nedeniyle, bakteri, kir ve sigara dumanı gibi bütün zararlı etkileri üzerinde taşımaktadır. Bakteri oluşumunun sık olduğu stor perdeler yıkama sürecinde, özel anti-bakteriyel temizlik ürünlerimizle temizlenir, kurutularak belirtilen tarihte adresinize teslim edilir.